Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

o_ignatov avatar o_ignatov 54 Точки

[Предложение]Разделяне на курса на групи

Здравейте,

Напоследък ми прави впечатление, че в групата на курса по софтуерни технологии има голям брой деца със специални образователни и социални нужди.

Не съм против интеграцията им или пък искам да дискриминирам някого но мисля, че е крайно време курсовете да бъдат разделени на групи: група за хора целящи да научат нещо и група за деца със специални образователни потребности.

Гледайки и въпросите в sli.do мога на общо основание да заключа, че за тази втората група има доста подходящи кандидати.

Убеден съм, кандидатстването в каквото и да е учебно заведение трябва да става след някакво пресяване на желаещите и не трябва да има смесени групи, иначе се получава... има си специална дума за това.

Ако този подход ще доведе до финансови загуби веднага ви предлагам друг:

Спрете анонимните постове в sli.do и начислявайте 20 лв към таксата на следващия записан курс на студента пуснал поредната простотия и остроумен коментар, който е загубил от времето на всички.

Тагове:
Bullsized avatar Bullsized 153 Точки

или просто да се модерират :) примерно на почивките лектора да затрива всичко тъпо и след почивката да отговаря на въпросите, като е включена модерация да не се показват директно новите отговори...

или всеки да пише с акаунта си от софтюни :)

1
o_ignatov avatar o_ignatov 54 Точки

Аз силно се съмнявам, че премахването на анонимността ще намали писането на простоии. Когато в главатата на човек няма изградена концепция за нормално поведение или не осъзнава колко е смешен нищо не може да го спре.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.