Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ilyo.gri avatar ilyo.gri 6 Точки

Как да пуснем решение с клас в Judge ?

Здравейте,
имам питане относно следното нещо: опитвам се да си пусна решението в Judge на задача от Java Exercises. Създал съм два файла, единия е Main класа, а другият файл е другия клас (който използвам в Main класа). Опитах различни начини, но единственото което получавам е " Грешка при компилация ".

Pazzo avatar Pazzo 159 Точки

И още един вариант (най-чистия според мен): 

при задачите, които изискват решаване с класове, под полето в което си пействаш кода, от падащото меню можеш да избереш "Java zip file", съответно "C# project/solution" ако е за C# задачата (виж темата Обекти и класове от Фундаменталс-а). 
Та там качваш зипната папката с Main-класа и всички други класове, които си направил за задачата. И готово ;)

1
ilyo.gri avatar ilyo.gri 6 Точки

За C# е ясна работата, няма как да не знам как да си пусна задача с клас и да съм стигнал дотук (е сигурно има де, но ... laugh), просто сега при Java нещата не се получаваха и очевидно имаше разлика, но иначе благодаря. wink

0
04/08/2017 19:23:02
Pazzo avatar Pazzo 159 Точки

По принцип е така - няма как да си говорим за Джава в момента, ако не си минал през обектите в C# ;) 

Това имах предвид и аз - сходно е с това, което беше там.

1
Bullsized avatar Bullsized 153 Точки

Гледай видеото от:

JAVA: SYNTAX, BASIC WEB (SETUP SPRING, HANDLE FORMS) - EXERCISE

Дата: 2-ри август, 14:00 - 18:00

Влади го обяснява това точно в 01:03:00 ;)

 

0
ilyo.gri avatar ilyo.gri 6 Точки

Pazzo, сходно, но все пак трябваше да попитам, тъй като не успях да го улуча сам.laugh
Bullsized, разбрах го вече, благодаря все пак.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.