Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Tatyana avatar Tatyana 99 Точки

Домашно2 по Практични умения

Колеги, тъй като много от вас не присъстваха на втората лекция : 

Домашното е с краен срок за предаване четвъртък, 24.04.2014 наобяд.

Заданието за домашното - то е нещо като таблица с отговори, които трябва да попълните като точки 0,1,2 или х.

Но самото домашно не го помня, не са при мен записките от лекцията, ще трябва да поискате приятелство на Капитана във фейсбук, след това той ще ви включи в затворената група на курса. И там той публикува лекциите, домашните, допълнителни материали. 

Бъдете сериозни, който не прати домашно се самоизключва от курса. А който пропусна последния път - губи! :)) Беше много забавно и полезно.

3
Въпроси за SoftUni
orlinov avatar orlinov 11 Точки

Както обещах - поствам таблицата в електронен вид цък

п.с. Не видях, че колегата малко по нагоре я е качил
3
CaptainYatagan avatar CaptainYatagan 14 Точки

Здравейте, войници! Одобрявам амбицията и способностите и затова обичам да ги насърчавам. Първият, който предаде изпълнената си първа мисия получи веднага и обещание за награда. Това е редник Михаела Енчева. Първият, който предаде изпълнена втората си мисия също получи отговор и обещание за награда (ще го помоля да ми припомни кой е, изпратих му отговор). Първият, който отговори вярно по самоинициатива на Фитнес за Интелекта №6 също ще получи награда, за което му беше казано веднага. Това е редник Стоянка Никифорова. Втора награда беше обещана на редник Георги Манов, който отговори задоволително на третата задача, но трябваше да отговори и на другите две, което не съм сигурен че е направил. Повече награди за решаване на задачките няма да има, защото тук в коментарите сте изпортили решенията, въпреки че някои специално са помолили да не се издават. Награда ще получи и всеки, който успее да преразкаже със свои думи цитата на Пол Рикьор, който беше включен в презентацията и леко ви затрудни (слайд 64). Награда трябва да получи и редника, който е направил таблицата от домашното в google dox, за удобство на другите. Надявам се да се е сетил да им каже и във форума. Ако ми остане време днес ще кача снимките от първото обучение. Ваш Капитан

1) Цитирам пост от групата във ФБ, за тези, които не са включени.

2) Проверил съм мисиите пратени по ФБ, предстои поверка и на пратените по мейла. Предишния път един от ефрейорите намери начин да ги разпечати, ако сега някой от вас има възможност, нека каже тук, или по-добре по фейса. Ако не, се подгответе да си ги разказвате по спомени.

3)Вие трябва да познавате по-добре терена около СофтУни, ако не разучете, за да можем следващия път (утре) да отидем на кръчма, както правя на другите си обучения с курсистите. С един от Ефрейторите посетихме отличен ресторант много близо до СофтУни след първото обучение. Цените не са ниски, но пък беше доста спокойно и приятно.

4) Вече са качени снимки от първото Обучение на личната ми стена във ФБ, който иска да се тагва или да си сваля. Видео от второто обучение не е сигурно, че ще има по технически причини, все още се обработват частите

5)презентацията може да откриете на http://prezi.com/krzwlxyv5lil/edit/#237_13415665

Здраве желаем
2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.