Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SilviqPanayotova avatar SilviqPanayotova -2 Точки

[WordPress Basics] Премахване на pages, recents post и т.н

Здравейте,

Ето го и моя сайт: http://www.panayotovi.eu/.

Имам проблем с моята тема. Както виждате в дясно и най-отдолу ми излизат pages, recents post и т.н. От няколко дена се опитвам да ги махна, но не ми се получава. Някой има ли едея как да стане?

Тагове:
0
WordPress Basics 17/08/2017 10:02:00
fencho avatar fencho 35 Точки

Здравей,изкушителен сайт :) . Като цяло е добър. Сложи една страница Начало да води на заглавната страница. Подменютата са принтскринове, направи си ги страници на сайта. За уиджетите - дай full-width  на страницата и ще се махнат. Ако не се махнат, пробвай  с custom CSS. В контактите сложи google capcha  както в упражненията, че ще ти задръстят имеила със спам. Промени на български текста на съобщенията които излизат ако задължителните полета на контакт  формата не са попълнени. Същото важи и за коментарите. Повечето си го свършила :)

0
SilviqPanayotova avatar SilviqPanayotova -2 Точки

Благодаря за съветите :) Искам да те попитам за google capcha. В кое упражнение беше? 

0
fencho avatar fencho 35 Точки

Където са формите. Виж тук :

https://www.google.com/recaptcha/intro/invisible.html

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.