Loading...
georgibonev avatar georgibonev 0 Точки

Мнения / препоръки за лаптоп

Здравейте, желая да се запиша за TechModule, както и по-нататък да продължа да се занимавам с програмиране.

Та какъв лаптоп ми е нужен за програмиране?

Спрял съм се на тези двата: 
https://www.emag.bg/laptop-dell-inspiron-5567-s-procesor-intelr-coretm-i5-7200u-2-50ghz-kaby-laketm-15-6-full-hd-8gb-256gb-ssd-dvd-rw-amd-radeon-r7-m445-4gb-ubuntu-linux-16-04-black-di5567i58256m445ub/pd/DS5KTDBBM/?ref=prod_CMP-603_1106_11163
https://laptop.bg/laptops-dell-Vostro_3568-dell_vostro_3568_N009SPCVN3568EMEA01_1801_UBU14512gbssd

Ако не са подходящи или има нещо по-добро в момента на пазара до макс 1400 лв, моля препоръчайте. 

Тагове:
0
Хардуер 20/08/2017 01:36:54
VladimirPetukhov avatar VladimirPetukhov 28 Точки

Аз в момента карам с DELL E6410 втора ръка за 350лв.Съвсем случайно просто исках да проверя дали ще тръгне на не VS17 после реших всички задачи от Programing Basics на него и така и си ми остана без проблем.

1
CvetanPetkov avatar CvetanPetkov 47 Точки

Аз с dell e6510 избутах 2 години в Софтуни, като осезаемо затруднение се усети само на Angular2 курса. За обучение мисля, че трябва да се има предвид основно екрана - да е по- голям, и качествен (Workstation или Precision), както и да има нормално голям enter бутон

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.