Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AnnaProgrammer avatar AnnaProgrammer 74 Точки

Въпроси относно следващия Tech Module

Здравейте!

Извинявам се предварително, ако някъде има информация за това, но аз не я намирам.

Бях записала Tech Module-а по интензивния начин на обучение, но реших, че не бях подготвена добре за изпита и се прехвърлих към Extended. Изпита го минах, но не съм доволна от резултата и се чуда дали има смисъл да се явявам на повишителния ако съм решила този модул да го презапиша заради Software Technologies.

И въпреки че домашните ми се анулираха и изпита не го взех с максимален брой точки, получих максималния брой кредити от Programming Fundamentals (6).

Въпросите ми са:

1. Ако съм решила да презапиша модула заради Software Technologies, има ли смисъл да се явявам на повишителен? Ще ми трябва ли сертификата от Extended на по-късен етап (например за работа)?

2. Какво става с кредитите, които вече съм получила от този Programming Fundamentals? Те ще се анулират ли заради факта, че пак ще присъствам на същия модул (но по интензивния начин) или ще си останат и другите пак ще си ги получа?

3. И в крайна сметка, кога е следващият Tech Module?

Благодаря предвариелно.

Тагове:
0
Fundamentals Module
Jordan_Dobrev12 avatar Jordan_Dobrev12 336 Точки

Първият път,когато направиха Extended версията (януари месец) , трябваше да се презаписва целият Tech модул. Плащаше се само за Programming Fundamentals и след това се доплаща за Software Technologies. Понеже имаше две групи , една разширена и една интензивна , хората които се бяха записали за разширената преминаваха втори път и през интензивната и записваха Софтуерните технолигии. Доколкото разбрах Extended версия няма да има , само интензивна. 

Ти щом си се преместила в Extended ще трябва да презапишеш най-вероятно Tech модула , като ти се счита за минат Programming Fundamentals. Няма да има нужда да се явяваш отново на изпит ,тъй като вече си била. Сега , ако искаш да си повишиш оценката можеш да се запишеш за изпита. Ако не , октомври месец започва Software Technologies и дотогава ще тряба да изчакаш да мине Programming Fundamentals. 

Щом не си доволна от оценката си , можеш като презапишеш модула и да минеш още един път през задачите и да си ги пререшиш , имаш цял месец след започването на Programming Fundamentals.  

Следващият Programming Fundamentals курс започва на 18-ти септември.  Линк -> https://softuni.bg/trainings/1712/programming-fundamentals-september-2017#lecture-6244

а Software Technologies на 30 октомври.  Линк -> https://softuni.bg/trainings/1714/software-technologies-october-2017

1
AnnaProgrammer avatar AnnaProgrammer 74 Точки

Благодаря за подробната информация!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.