Loading...
v.krastev avatar v.krastev 54 Точки

Отсъствия от лекции

Здравейте!

До сега бях само online, но мисля сега да се запиша onsite. Проблемът е, че ще ми е възможно присъствието само на упражненията - и двата дена лекции ще ги пропускам. Знам че за присъстващите домашните са задължителни, но как точно стоят нещата с отсъствията, ако мога така да ги нарека? Води ли се статистика кога съм идвал и тн, влияе ли на нещо, им ли задължителен минимум присъствия? Имам голямо желание да се запозная с лектори и колеги, затова питам някого със знания по въпроса?

Благодаря и поздрави!

Тагове:
0
Общи приказки
Divelina avatar Divelina 2 Точки
Best Answer

Здравей,

Присъствените студенти имаме чипове, с които се регистрираме, когато присъстваме. Ако отсъстваш, това не ти носи негативи. Ако присъстваш, може да получиш малък бонус към оценката. Аз лично често забравям да се регистрирам :) 

Освен това, голяма част от присъствените студенти идват само за вечерните часове, т.е. за упражнения. Мисля, че решението ти е добро!

Поздрави!

1
v.krastev avatar v.krastev 54 Точки

Здравей!

Благодаря за отговора!

Плащайки таксата с карта online, въпросния чип трябва да ида на рецепцията да си го взема, при първото ми появяване там ще има от къде да го взема, трябва да е в мен преди началото на лекциите или може и след няколко дена да ида до унито? Как стоят нещата с него?

Поздрави!

0
Divelina avatar Divelina 2 Точки

Чиповете ги раздават на първата лекция от Techology Fundamentals модула, но може да се вземат и от рецепцията след това. Ако първият ти присъствен курс е друг, сигурно трябва направо на рецепцията да питаш. С чипа само отбелязваш, че си бил на занятие - може да се чекираш в началото, по време или в края.  За друго не служи, поне засега :) 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.