Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Lynx2008 avatar Lynx2008 7 Точки

Има ли нужда от повишаване на оценка ?

Здравейте!

Вчера бях на изпита Programming Basic, но не ми харесват резултатите, едва 4.95 с 368 точки. Има ли смисъл да се явя на поправка и да повиша този резултат или директно да продължа със следващото ниво ?

Следващият модул ще го запиша присъствено, ако е от значение.

0
Въпроси за SoftUni
ChrisPam avatar ChrisPam 976 Точки

Продължи напред и учи по-усилно от сега, защото трудното тепърва започва, пък ако искаш може да се запишеш в последствие да си повишиш 4.95 на по-висока оценка. Повишаването може да се случи на следващия изпит по Programming Basics. За повече информация може да пишеш на university@softuni.bg

0
Vincent avatar Vincent 11 Точки

Здравейте, готвя се за изпита Programming Basics. Интересува ме колко точки ми трябат за да влезна в Tech модула и каква част от записалите се за Programming Basics успяват да покрият изискванията и да продължат в Tech модула

0
melik avatar melik 285 Точки

Привет.

За да се счита за взет изпита трябва да имаш минимум 300/600 точки, относно каква част успяват да покрият изискванията и да продължат в Tech модула, не знам!

Поздрави, 

Мелик.

 

1
Nackey avatar Nackey 4 Точки

На последният изпит от 500 човека почти 200 са с оценка под 300. Дали са получили бонус точки от домашни и имат ли право да продължат напред не е ясно. Тази статистика не трябва да те стряска, защото като гледам предишните изпити, доста повече хора са се справили.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.