Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bogdanalov avatar bogdanalov 16 Точки

Предложение

Здравейте! Не знам точно дали това би се считало за предложение или вече може би е било предложено, но все пак. Защо поправките са само по един път след всеки модул и евентуално трябва да се чака до другия модул, за да се явиш пак, което удължава срока доста примерно с C# Fundamentals където има само по курс на година? Има ли някакъв начин това да се направи да е ежемесечно? Всеки месец да има поправки за всички модули или дори на 2 месеца? Разбирам, има много курсове всеки месец и изпити и ще е трудно особенно покрай всички тези Programming Basics всеки месец и така всяка седмица има поне по 2 изпита, но все пак. Не е нужно да е събота или неделя, може да е някой ден през седмицата. Ако някой е решил да ходи на поправка, едва ли, няма да може да отдели един ден и да иде. В крайна сметка и си ги плащаме :) Не го казвам с цел да се заяждам или нещо подобно, а просто наистина мисля, че ще е по-добре за всички. 

SvilenYanovski avatar SvilenYanovski 80 Точки

А защо... не си вземеш изпита навреме?

Знам че звучи еретично...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.