Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Tanya7717 avatar Tanya7717 5 Точки

Такса приемен изпит Programming basic

Здравейте,

записана съм в online форма на обучение и се изненадах, когато тази сутрин при опит да влезна ми се изписа съобщение, че първо трябва да платя таксата за изпита. Нямам нищо против ако такъв е редът при вас, но изрично писах e-mail със запитване дали преди първата лекция трябва да направя нещо и ме увериха, че не трябва. Сега се опитвам да намеря линк, чрез който да платя таксата, но и такъв не намирам.

Тагове:
1
Programming Basics
YavorChanov avatar YavorChanov 1 Точки

Проблема изглежда е отстранен. Ура! :)

0
Tanya7717 avatar Tanya7717 5 Точки

Да, вижда се бутон live, но лекцията е приключила. Все още не е налична опция за плащане на финален изпит.

0
YavorChanov avatar YavorChanov 1 Точки

Аз гледам тази лекция, която е до средата в момента.
https://softuni.bg/trainings/live/details?trainingLabId=2

0
Tanya7717 avatar Tanya7717 5 Точки

Платил ли сте такса? Защото аз не съм и не мога да я отворя.

0
YavorChanov avatar YavorChanov 1 Точки

Не съм заплащал такса за този курс.

0
eva.svilarova avatar eva.svilarova SoftUni Team 10 Точки

Tanya7717, Вие сте записани за обучението с технология C#. Занятието се проведе днес от 09:00 до 13:00 часа и поради това не може да гледате на живо занятията за другата технология. В понеделник ще има качени материали и ще може да ги гледате на запис.

0
Tanya7717 avatar Tanya7717 5 Точки

Здравейте,

Тази сутрин в 9ч, а и по-рано бях пред компютъра си с нагласата да гледам обучението с технология C#, за което съм записана.

Първо въобще нямах бутон LIVE и второ при опит да достъпя виртуалната класна стая се изписа съобщение, че не съм платила таксата за финалния изпит за това ниво - за технология C#. Писах e-mail за съдействие към вашия екип и многократно звънях на посочения мобилен телефон с идеята, че някой ще ми окаже съдействие. Никой не ми отговори какъв е проблема.

Така или иначе бях с нагласа да гледам онлайн лекцията и за това близо час се опитвах да намеря къде в падащото меню за заплащане на обучения мога да платя таксата.  И там ударих на камък и не успях дори да намеря къде да платя.

Абсолютно съм наясно, че занятието се е провело днес от 09:00 до 13:00 часа и имах желание да го гледам на живо.

Нямам никакви претенции да гледам лекции за другата технология, но колегата писа, че не е платил таксата, а е имал достъп до лекцията.

 

Поздрави,

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.