Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

georgi_velev avatar georgi_velev 5 Точки

сертификати от Софтуерни Технологии изпит

Здравейте колеги, 

Аз ли съм единствения, който не си вижда сертификата от изпита по Софтуерни Технологии  09/2017 ?

Имам 6 пише сертификат :ДА, а сертификат няма ? 

Вие имате ли ? Или има бъг в моя профил ?

Или за този изпит ще се води -незадължителен и сертификати няма се издават ?

С тези сертификати въобще не ми е ясно, кога точно се издават - моля някой да каже каква е процедурата 

valchak avatar valchak 68 Точки

Сертификати за изпита има. Аз също бях на изпита на 02.09  и сертификата го бяха качили в профила ми 3-4 дена след изпита. За да го изтеглиш, отиваш в профила на сертификати и там трябва да са изброени всички сертификати от изпитите, на които си бил досега. Щракаш върху името на курса, за които искаш да видиш сертификата  и на екрана се появява първата страница на сертификата. За да видиш и хорариума на лекциите, които са включени в курса, трябва да кликнеш върху линка, който се намира под сертификата (да щракнеш върху името на курса под сертификата). На страницата, която се отваря, излиза сертификата заедно с всичко, което се е изучавало в курса, и има бутон, за да си го свалиш като pdf-файл.

Ако ти липсва сертификата в профила, има явно проблем при тебе и е най-добре да се обадиш по телефона, ако искаш по-бързо да имаш яснота по въпроса.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.