Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mvrad01 avatar mvrad01 1 Точки

Относно записването за Tech Module

Бих искал да попитам , дали е притеснително , че още не съм получил известие , което да ми позволи да избера група за Tech Module - a , при положение , че съм платил онлайн на 2 септември (получих имейл за успешно плащане) . Обикновено веднага след плащане на даден модул се дава възможост за избор на група и записване .

Тагове:
0
Fundamentals Module
stany_m avatar stany_m 1 Точки

И аз още не съм получил известие кога ще може да се избира група 12,09 мина. Дали някой има представа кога ще има възможност за избор на група?

0
tzvetomir avatar tzvetomir 0 Точки

Същото е и при мен ... меко казано доста несериозно отношение. Какво им пречи да пратят един мейл и да кажат какво се случва? След като и премахнаха extended формата на обучение, все повече се чудя дали направих правилния избор на университет/академия. Нещо прекалено комерсиално стана всичко, а качеството на обучението и удовлетвореността на студентите останаха на заден план frown

0
tgntr avatar tgntr 16 Точки

@tzvetomir, усещам разочарованието ти, затова ще си позволя да коментирам, с намерението да бъдат премахнати притесненията ти и да запазиш ентусиазма си, защото ще ти е нужен, ако имаш високи цели. Както всяка инициатива, така и СофтУни си има своите плюсове и минуси. Да, екипът който отговаря за това може да не е безгрешен, но през личният ми опит, до момента подобни дребни разминавания не са довели до последици и ощетени курсисти. Според мен силата на СофтУни се състои в учебния план и знанията, които придобиваме. Забелязал съм, че по-възрастните курсисти (хората, които са дошли да се преквалифицират), често са тези, които настояват всичко да бъде перфектно и биват разочаровани от неточности и пропуски, които не оказват влияние върху процеса на обучение.  Предполагам всички имаме някакви забележки и всеки е в правото си да отправя критики, но не смятам, че това е повод за негативни отзиви. Според мен ключът за успешно обучение е да се средоточим изцяло върху материята, вместо да се разсейваме с подробности. Аз съм зарибен на програмиране и единствената ми цел е да стана професионалист, затова си правя услуга, като не придавам голяма важност на останалото.

 

 

1
16/09/2017 08:27:44
Emilves avatar Emilves 17 Точки

Благодаря за този коментар! :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.