Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Darko avatar Darko 82 Точки

Въпрос към екипа на СофтУни

Здравейте, приет съм редовно в СофтУни. Тревожи ме следният проблем.
Понеже при кандидатстването ми в СофтУни аз напуснах преднишния си университет (ТУ - Варна) и в системата на МОН все още се водя студент, мисля че до май месец след матурите вече ще ме водят като "напуснал". Та дали ще има проблем при записването ми в университет- партньор, ако ще има мога да отида до ТУ- Варна и да ги помоля да ми издадат заповед "C- 323" уверение че вече не се водя техен студент.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Petya avatar Petya 2461 Точки

Не би трюбвало да има проблем, защото регистъра със студенти се обновява два пъти в годината - през април и през октомври. Тоест дори да те приемат в някой от университетите-партньори от сега, реално ще бъдеш вписан чак есента. Все пак, както те е посъветвал kiko144, най-добре да те свържем с МТМ. Пиши на info@softuni.bg - ще ти дам контакт на техен представител.

0
Darko avatar Darko 82 Точки

А ще има ли други уни- партньори и задължително ли сега трябва да избера уни- парт след като през есента ще бъда вписан.

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Засега не планираме други партньорства, но не се знае какво ще се случи до септември. Не е нужно сега да избираш университет, може до края на ниво 1 - началото на ниво 2.

1
Darko avatar Darko 82 Точки

Благодарим :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.