Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kriss22Ivanoff avatar Kriss22Ivanoff 15 Точки

Проблем с тегленето на ресурсите

https://i.gyazo.com/065ab4b456cba57acf4a23d06a6e2a2d.png

Здравейте, от началото на курса (Databases Basics - MS SQL Server - септември 2017) имам проблем с тегленето на ресурсите. Опитвах няколко пъти както от сайта тук, така и от judge, но всеки път излиза една и съща грешка -> Файлът не съществува или имаше проблем със свалянето му... Моля, опитайте по-късно.

 Изтрих бисквитките, чистих кеша, но не става. Не знам къде е проблемът, но ще съм благодарен за малко съдействие!

 

Тагове:
0
Databases Basics
viktor.pts avatar viktor.pts SoftUni Team Trainer 332 Точки

Сървъра, на който е SVN е срещнал затруднения, админите работят за разрешаване. Междувременно, лекторите намират начин да споделят нужните ресурси за занятията по друг начин (обикновено го обявяват във фейсбук групата).

1
siyagova avatar siyagova 0 Точки

Коя е фейсбук групата?

0
Pazzo avatar Pazzo 159 Точки

https://www.facebook.com/groups/124702621519670/?multi_permalinks=127080361281896&notif_id=1506666729654781&notif_t=group_highlights

0
Pazzo avatar Pazzo 159 Точки

По принцип и ти си прав ;)

Кажи какво ти е нужно и по какъв начин предпочиташ да го получиш, ако мога да помогна

Ето виж - трейнъра на MySQL курса им е качила ресурси в Google Drive и е публикувала линк тук във форума. 

Just an idea - може би е добре, докато се разрешат проблемите със SVN сървъра, и другите трейнъри да направят така за текущите теми ;)

0
29/09/2017 13:39:15
Kriss22Ivanoff avatar Kriss22Ivanoff 15 Точки

Някой може ли да ми изпрати ресурсите от CRUD

0
lapd87 avatar lapd87 103 Точки

трябват ми Programming Fundamentals 09.2017 - 09.Data Types And Variables (презентация и условия), но не е  фатално засега защото всичко друго назад го имам и съм го направил.

Ако на някой му трябва нещо от Basics (Java, C#, JavaScript) или Fundamentals до 8 тема включително да пише ще ги кача.

0
29/09/2017 14:20:58
Pazzo avatar Pazzo 159 Точки

lapd87 - заповядай

 

 

От предното издание на курса са (м. май), но предполагам няма разлика със сегашното, или ако има са минимални

0
lapd87 avatar lapd87 103 Точки

Мерси :)

 

Аз вече мога да свалям :)

0
29/09/2017 15:23:05
melik avatar melik 285 Точки

lapd87, тези ги нямам, сории. Може би някой друг ще успее да ти помогне.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.