Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Iamnikkysiderov avatar Iamnikkysiderov 15 Точки

Къде е най-подходящо да кандидаствам?

Здравейте, 12 клас съм и според оценките ми до момента, който не са най-добрите (оформят се - Математика 5, Английски 6, Физика 5 и да кажем ДЗИ по български около 5,40-5,70) се двоумя къде е най-подходящо да кандидаствам в специалност от сорта на информатика, информационни технологии, софтуерно инж. и тн..

Ако може да ми дадете някакъв съвет за това къде да се насоча?

Тагове:
0
Общи приказки
ioannah avatar ioannah 18 Точки

 Аз нямам много опит с това тъй като сега съм 11ти клас.Обаче от това което съм видяла мисля че в България в държавен университет няма да получиш опита, който е нужен за да се реализираш.Там не се набляга на практиката а на установения ред от преди години. Самият ти ще се демотивираш от цялата система на която ще станеш свидетел. И поне половината от предметите ти няма да са ти по специалността.

 Най-добре си продължи в Софтуни, където ще получиш много повече практически умения и пак можеш да вземеш кредитирана диплома от университет партньор. Същевременно има опция и да си намериш работа. Много добър вариант също е да учиш в чужбина, изкарай един сертификат по английски и се напъни за физиката и математиката. Сигурно знаеш че имаш право да си поправиш 3 годишни оценки от миналите години с изпит.

 Ако проучиш ще видиш че има много варианти, обаче въпросът е от какво ще имаш най-много полза.

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.