Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

athristov avatar athristov 29 Точки

Visual Studio 2017

Здравейте колеги, инсталирах си Windows10 и Visual Studio 2017 Community. Но когатo създавам нов проект ми излиза само Blank Solution. Прикачвам и скрийншот. http://imgur.com/a/98ivS . Трябва да инсталирам още нещо или не съм инсталирам Visual както трябва. 

Тагове:
0
Общи приказки 29/08/2017 16:37:46
Petya2379 avatar Petya2379 0 Точки

Здравейте! Бях инсталирала Visual Studio 2017 Community, но се наложи да преинсталирам компютъра си. Сложена е ОС Windows 7 Ultimate 64 bit. като локален диск C е форматиран. Сега отново искам да я инсталирам и ми дава системна грешка. За съжаление не зная как да прича скрийншот от грешката, която ми дава. Моля някой ако може да ми даде съвет какво да направя за да мога отново да сложа програмата! Предварително благодаря!

 

0
butoff avatar butoff 33 Точки

Ако това е твоята грешка: This version of Windows is not supported. If you’re running Windows 7, try installing Service Pack 1, можеш да опиташ да инсталираш SP1.

Windows 7  е супер ОС, но за безпроблемна работа  със  Visual Studio  и последният SQL Server ти трябва Win 8 или 10.

0
Petya2379 avatar Petya2379 0 Точки

The program can't start because D3DCOMPILER_47.dll is missing from yor computer. Tri reinstslling the program to fix this problem. Това е надписа, който излиза. Само за уточнение и преди преинсталирането на компютъра е бил с абсолютно същата ОС.

0
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

обнови windows

0
Petya2379 avatar Petya2379 0 Точки

Тоест отново да преинсталираме компютъра, така ли?

0
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

не обнови текущия windows с windows update

0
09/10/2017 14:58:34
Petya2379 avatar Petya2379 0 Точки

Благодаря, ще опитам! 

0
milk.g.anas avatar milk.g.anas 5 Точки

Според мен, ако имаш възможност, сложи си Win 8 или 10. Така за в бъдеще ще имаш по-малко проблеми.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.