Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AlinaParcosVlog avatar AlinaParcosVlog 0 Точки

НЕ МОГА ДА ВЛЯЗА В ПРОФИЛА !

От събота опитвам да се сдобия с нова парола ще отпадна защото не мога да вляза в профила си да си кача домашните ... звънях колко пъти и нищо ... сега се логнах през гоогле + с акаунт от друг човек моля някой от екипа да ми помогне !!! 

0
Предложения и проблеми 10/10/2017 17:48:00
fiherLuci avatar fiherLuci 225 Точки

Как се логваш? Google +? Да не би да зарежда постоянно?

А и - това защо е във Важни съобщения? По-скоро искаш да е в "Проблеми и предложения". Иначе - в момента е работно време и администрацията трябва да работи.

Относно домашните - споко, те не са толкова важни. Имат значение да ги направиш, но и да не предадеш 1 лекция нищо лошо няма да се случи.Важно е да си научиш материала.

0
AlinaParcosVlog avatar AlinaParcosVlog 0 Точки

Направих си регистрация, кандидатствах за С# и гледах лекциите ... после не ме логваше от този акаунт с който вече съм кандидатствал затова си пратих парола на имейла с който съм регистриран ... показва ми че ми е пратено съобщение НО в пощата нищо ... звънях на администрация всеки ден от събота до сега казвам си потребителското име имейла да ми пратят нова парола и все ще предам на колегите но нищо ... просто искам да влезна в профила си да може всичко да върви !

 

0
fiherLuci avatar fiherLuci 225 Точки

Можеш ли да ползваш опцията "Забравена парола" като си напишеш имейла и тогава да ти пратят съобщение.

0
AlinaParcosVlog avatar AlinaParcosVlog 0 Точки

Тази опция ползвах - не ми идва имейл. 

"пратих парола на имейла с който съм регистриран ... показва ми че ми е пратено съобщение НО в пощата нищо"

0
fiherLuci avatar fiherLuci 225 Точки

Прати пак

0
aquaruiz avatar aquaruiz 135 Точки

И аз съм със същия проблем. Аз поне получавам линк за парола, но дори след смяната пак не мога да вляза.

За да ти прати линк, трябва да напишеш имейл, а не потребителско име.

0
AlinaParcosVlog avatar AlinaParcosVlog 0 Точки

Писах имейла, пробвах няколко пъти все не пристига нищо ... Изписва ми : Беше ви изпратен имейл с информация за това, как да подновите паролата си. 

Но имейл няма.

0
AlinaParcosVlog avatar AlinaParcosVlog 0 Точки

Ето го и профила в който не мога да вляза. 

https://softuni.bg/users/profile/forum?username=stefanstefan2

Ако може някой от екипа да помогне !

0
10/10/2017 17:43:41
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

при регистарцията, провери ли дали си изписал правилно мейла?

получил ли си на този мейл новини.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.