Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SlavyanaChonovska avatar SlavyanaChonovska 48 Точки

[Exam Problems] Programming Fundamentals - Problem{2} - Hornet Comm.

Здравейте, имам леко затруднение с втора задача от изпита по Programming Fundamentals от 26 февруаи 2017.

Ето линк към задачата.

Това е моето решение и джъджа ми дава 90/100 като осмият тест не тръгва. 

Ако някой има идеи къде може да ми е грешката нека каже :) 

Тагове:
0
Fundamentals Module
KrasiyMihajlov avatar KrasiyMihajlov 139 Точки
Best Answer

Не се проверяваш случая в който ти подават празен стринг на secondQuery -->> var secondQuery = inputTokens[1];

В този случай ти гърми  и не стига въобще до проверките. Успях да го докарам да не гърми, но пак има случай в който не ти хваща оптимално регекса.

Преправих ти малко кода и съм то го разписал за да видиш разликите регекса.

https://pastebin.com/rzZbqDG8

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.