Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vladkomc avatar vladkomc 1 Точки

C# fundamentals?

Здравейте.

Интересът ми е насочен към курсът за C# fundamentals. Има такъв курс който ще се проведе през януари месе.

Не съм запознат с формата на СофтУни и искам да попитам как става включването в такъв курс:

 Трябва ли да се явяват хора или да се вземат предварително някакви изпити или при започване на курса се записваш към модула плаща се оказаната такса ( 390лв ) за C# модула за присъствена форма и се ходи на лекции и съответно изпит в края на курса.

 

Благодаря 

Тагове:
0
Module: C# Advanced 06/11/2017 15:37:49
AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки
Best Answer

Както колегата NikolayPopov е казал, трябва да минеш Programming Basics и Technology Fundamentals(Programming Fundamentals курса), за да започнеш C# fundamentals (по-програма е така).

Модулът не изисква нищо повече, просто ще ти трябва VS2017 като среда за разработка.

Лично съм минал C# fundamentals - may 2017 затова наистина искам да кажа че ако не си програмирал със C# и не си минал Programming Basics и Technology Fundamentals(Programming Fundamentals курса) ще ти е трудно.

А за формата на СофтУни: 

Има модули, които в тях има отделни курсове, например C# fundamentals има 3 курса - C# Advanced, C# OOP Basics, C# OOP Advanced ето и линк. След всеки курс има изпит. Ако по някаква причина не успееш да ходиш на тея изпити, в края на модула има поправителни/повишителни изпити. Казват се поправителни/повишителни изпити защото ако си бил на редовния изпит, но оценката не ти хареса в поправителния/повишителния изпит можеш да се бориш за по-висока оценка, също ако не си бил на редовния отиваш на поправителен/повишителен изпит.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.