Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

paveliliev90 avatar paveliliev90 74 Точки

Tech Module

Здравейте,

Имам въпроси отностно "Tech Module"! Днес ми мина изпита по Programing Basics и реших да разгледам следващия модул, но не мога да се ориентирам добре откъде да започна. След като избера "Tech module" ми излизат двe други опции - "Programing Fundamentals" и "Software Technologies". Откъде да започна да уча първо ? Друг въпрос: Защо, когато избера  "Programing Fundamentals" или "Software Technologies" ми излизат курсове с различна продължителност- 1 януари 2017 - 6 седмици; 12 ноември 2017-12 седмици... т.н? По интензивно ли се изучава материала в някои курсове? И пак - кой да избера за предварителна подготовка? :)

Благодаря!

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 17/12/2017 19:42:38
Yajo92 avatar Yajo92 4 Точки

С 300т. на изпита дали ще мога да продължа напред?

0
boykopk avatar boykopk 147 Точки

Да, ще можеш. Ако имаш и домашни ще имаш и сертификат.

0
Yajo92 avatar Yajo92 4 Точки

Това е страхотно, ако е така, но все пак се записах за следващия prigraming basic курс .това дали е проблем.

0
boykopk avatar boykopk 147 Точки

Извинявай, аз се обърках, защото в Tech Modula са 4 задачи и 300т. е 5.

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте Yajo92,
 

300т. е достатъчен резултат за продължаване напред в Tech Module.

Поздрави,

Митко 

0
SMatova avatar SMatova 2 Точки

Приета съм, но съм с по-малко от 300 т. Вече записах отново за началното ниво, имам намерение да подобря резултата си и пак ще отида на изпит. Въпроса ми е дали мога да се запиша за следващият Tech Modul и кога започва той? Ако губя правата си не е проблем, защото така или иначе отивам пак на изпит. Не мога да разбера как с по-малко от 300 точки съм приета. За мен това не е резултат и не смятам да продължавам напред докато не подобря този резултат.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.