Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

tsevov avatar tsevov 0 Точки

Visual Studio инсталиране

Здравейте, опитвам се да си инсталирам на компютъра Visual Studio Community 2017 от официалния сайт www.visualtudio.com но изобщо не може да се Run-ва. Компютърт ми е с Windows 7 Professional, 64-bit, i5-3570 CPU 3,40 GHz, RAM 8 GB. Имам инсталиран Microsoft.NET Framework 4.5.2. Какъв може да е проблема? Благодаря предварително!

Тагове:
0
Programming Basics 29/12/2017 16:31:16
kostanikolov avatar kostanikolov 45 Точки

Може би нямаш последните ъпдейти на Windows 7. Не знам защо не си с 10 при тази конфигурация. По-добре ъпгрейдни на Windows 10.

0
29/12/2017 17:49:49
tsevov avatar tsevov 0 Точки

Здравей и благодаря за инфото. Пробвах на 2 компютъра с Windows 7 но изобщо не тръгва. Сега си преинсталирах Windows-а на 10 и се надявам Visual Studio Community 2017 да тръгне.

0
silen04 avatar silen04 0 Точки

Здравей да те питам ,дали са ти се изгубили всички данни(имам предвид всичко каквото си си теглил на него евентуално снимки,филми,видеоклипове и т.н.) на компютъра като си инсталира 10-ката

 

0
12/03/2020 15:47:09
kostanikolov avatar kostanikolov 45 Точки

Зависи според това как са ти разделени дяловете на хард диска. Ако имаш стандартно C:\ и D:\ дял, където на C:\ стои Windows-a, тогава ще се загубят данните само на C:\ при преинсталация. Ако имаш само C:\ и всичко трупаш там, ще загубиш всичко.

0
kostanikolov avatar kostanikolov 45 Точки

Всъщност трябва да имаш последните ъпдейти на Windows 7 за да тръгне. Това може би е проблема.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.