Loading...
PepiBobanov avatar PepiBobanov 16 Точки

оnline students

Забелязали сте , че онлайн студентите много се отказват. Сигурно сами се досещате, че курсовете ви са ориентирани към присъствено обучение. Време е да направите тази стъпка-да направите по-малко интензивни курсове, като за онлайн студенти , и тогава нама да ви се отказват. Като гледам форума, работещи хора стоят до 1 през ноща за да гледат лекциите и да решават задачите, това не е нормално. Блъскаш цял ден и накрая удри до откат. Телерик нямат качествена онлайн програма и тяхната е да гледаш 3 часа лекции мрън-мрън до 11 от което ти се доспива, и ако имаш сили да решаваш задачи, хайде поне вие проявете иновативност за работещите хора. Ако еденици са се справяли до сега тогава е ясно защо болшинството не са. Също така съм сигурен , че поради ред причини повечето ви студенти са дистанционни - онлайн, не може да ги прецаквате така. Хайде станете нормален университет с нормални програми за онлайн студенти.

Наков се снимал с 5 човека завършили ама не обръща внимание на 1000 дистанционни онлайн провалили се поради неправилна програма, аре направете нещо.

-4
Общи приказки 22/12/2017 20:49:17
AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

Когато си дал единсвения точен отговор, но не е избран за най-добър cvetomirG smiley

 

Аз винаги съм бил онлайн студент, защото не съм от софия, и не мога да си позволя живот в софия за сега.

Проблемът не е само това. Има хора които не знаят някои елементарни знания отностно софтуер, ОС и т.н и са дошли да научат програмиране щото мислят че е лесно + ще имат голями доходи в бъдеще. Много хора започват, но към средата на курса виждат че нещата се усложняват и тъй като са онлайн + понякога форума не върши работа не се справят и изостават или просто се отказват. Това много лесно се вижда при Judge. Погледни домашните, обикновенно първите 2-3 са много,почти всеки ги решава, после нямаляват точно заради това. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.