Софтуерно Инженерство
Loading...
lapd87 avatar lapd87 67 Точки

[Exam Preparation - 2] - PHP - Skeleton

Здравейте колеги,

някой може ли да ми обясни защо не ми се билдва проекта от скелета на PHP (run бутона не реагира) и същевременно част от using-ите са ми червени т.е. не ги намира...  реално е вкарало в папка vendors каквото трябва ... 

Тагове:
inser7 avatar inser7 211 Точки

Здравей колега TeodorStefanovPld,

от вчерашният ти Post,си мислех,че имаш проблем с портовете на които се изпълнява програмата и си мислех да те попитам дали проекта на JAVA тръгва без проблеми?!Но сега от image1,който качи...ми хрумна нещо(може и да греша)........

ето моята "нарочно предизвикана грешка" : https://imgur.com/a/uC8M

"Снимай" по-хубаво самата грешка,има една програма SnipingTool,с нея можеш да "изрязваш от екарана" това,което ти трябва!

Ако моята грешка съвпада с твоята(или поне малко)...проблема е решен,но за това ми трябва точната грешка(ползвай този SnipingTool и направи image) !

Чакам отговор от теб

Поздрави Георги

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 948 Точки

точно същата грешка е,но сега не съм  на лаптопа но е абсолютно същия проблем. Излязох да се напивам и да почивам :Д но ако опишеш как си го оправил ще съм благодарен.

0
inser7 avatar inser7 211 Точки

Колега весело посрещане на новата 2018,

Наздраве и от мен. Когато си готов с проекта(написал си всичко) дай му Run, и недей да ползваш браузърите от IDE-то.Там възниква някаква грешка,която и аз немога да зацепя защо!?Просто,когато ти се е свързало към сървара отвори си ти собствен браузър и напиши localhost:..... номера на порта!Тествай....при мен работи!

Айде весело посрещане и наздраве!

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 948 Точки

да всичко е ок,няма никаква логика,смисъл аз пробвах и другия вариант да презаредя вече и от самия chrome като отворя но явно бъгва. Вече ми дава грешка която знам как да оправя :д остана да си force-на базата данни :Д 10х. Да го бяха описали поне някъде в документация или поне като known бъг....

всичко е 6 оправих и базата данни и всичко запали.

0
01/01/2018 18:28:43