Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

lapd87 avatar lapd87 103 Точки

[Exam Preparation - 2] - PHP - Skeleton

Здравейте колеги,

някой може ли да ми обясни защо не ми се билдва проекта от скелета на PHP (run бутона не реагира) и същевременно част от using-ите са ми червени т.е. не ги намира...  реално е вкарало в папка vendors каквото трябва ... 

Тагове:
inser7 avatar inser7 221 Точки

Здравей колега TeodorStefanovPld,

от вчерашният ти Post,си мислех,че имаш проблем с портовете на които се изпълнява програмата и си мислех да те попитам дали проекта на JAVA тръгва без проблеми?!Но сега от image1,който качи...ми хрумна нещо(може и да греша)........

ето моята "нарочно предизвикана грешка" : https://imgur.com/a/uC8M

"Снимай" по-хубаво самата грешка,има една програма SnipingTool,с нея можеш да "изрязваш от екарана" това,което ти трябва!

Ако моята грешка съвпада с твоята(или поне малко)...проблема е решен,но за това ми трябва точната грешка(ползвай този SnipingTool и направи image) !

Чакам отговор от теб

Поздрави Георги

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

точно същата грешка е,но сега не съм  на лаптопа но е абсолютно същия проблем. Излязох да се напивам и да почивам :Д но ако опишеш как си го оправил ще съм благодарен.

0
inser7 avatar inser7 221 Точки

Колега весело посрещане на новата 2018,

Наздраве и от мен. Когато си готов с проекта(написал си всичко) дай му Run, и недей да ползваш браузърите от IDE-то.Там възниква някаква грешка,която и аз немога да зацепя защо!?Просто,когато ти се е свързало към сървара отвори си ти собствен браузър и напиши localhost:..... номера на порта!Тествай....при мен работи!

Айде весело посрещане и наздраве!

 

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

да всичко е ок,няма никаква логика,смисъл аз пробвах и другия вариант да презаредя вече и от самия chrome като отворя но явно бъгва. Вече ми дава грешка която знам как да оправя :д остана да си force-на базата данни :Д 10х. Да го бяха описали поне някъде в документация или поне като known бъг....

всичко е 6 оправих и базата данни и всичко запали.

0
01/01/2018 18:28:43
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.