Софтуерно Инженерство
Loading...
valexandrova avatar valexandrova 0 Точки

Кога ще стартира следващата програма по Дизайн, криейтив и визуализация?

Здравейте,

Интересувам се дали скоро ще стартира нова цялостна програма по  Дизайн, криейтив и визуализация или ще е чак след година, когато приключи настоящата? Какви са опциите за тези, които са пропуснали записването? Дали ефектът ще е същият, ако записваме модулите поотделно?

Благодаря предварително!

Тагове:
0
SoftUni Creative
NadyaTrifonova avatar NadyaTrifonova 14 Точки

Привет,

Останах с впечатление, че ще е обучение през "цяла учебна година" и следващото такова цялостно ще е следващата "учебна година", предполагам отново септември. За записване на отделни курсове - зависи кои курсове. В момента започваме InDesign и той ще стъпи на наученото във Photoshop и Illustrator. Отделно, поне моите наблюдения са, че по-лесно усвояваш следващите неща след като си минал нещо подобно преди това (в случая Illustrator ми беше в пъти по-лесен за разбиране след курса по Photoshop - като инструменти, логика и т.н.). Струва ми се, че е хубаво да се следва логическата последователност на цялостната програма, както е състване към момента. Според мен си изчакай следващата цялостна програма, защото и следващите модули и курсове стъпват на вече научени неща.

Поздрави,

:)

0