Loading...
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

skype група

Така тайната вече е явна :Д аз съм част от една такава група, Засега сме  4 човека събираме се предимно вечер след 18, обсъждаме labs quiz и по-скоро не самите решения а как се стига до тях. Реално всеки може да копира решение но поне за мен е по-важно да се разбере каква е логиката да се стигне до там. В нашата група по стечение на обстоятелствата всички сме online участници в курса.

минаваме и през основно неща в програмирането като какво е функция масив и тн. Просто няма как :Д. Честно казано издирвам някои които е поне с programing fundamentals минат изпит примерно,защото сам да обеснявам всичките концепции е малко тежко а и аз изпускам неща нормално. 

Python knowledge not important :D реално синтаксиса на един език се намира в нета :Д въпроса е да се измисли какво се иска. Та това е, сега ще стане още по интересно покрай курсовите :Д

Тагове:
0
Data Science
boris_tsonkov avatar boris_tsonkov 1 Точки

skype: birkata...

Така си е с точките :) или birkata@hotmail.com

Моля да ме добавите и мен, благодаря!

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

значи наложи се да подчертая,че тази група е за data science курса :Д да няма объркване пак,че един колега поиска да се включи а дори не беше в курса.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.