Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Tsekova avatar Tsekova 10 Точки

Аз имам следния въпрос - в момента съм записана на курса Fundamentals, но тъй като работя от 9 до 18ч. просто няма да имам физическата възможност да се подготвя достатъчно добре за изпита на 4ти март. И нямам намерение да бия път до София за някоя 3ка-4ка. Мога ли направо да се явя със следващия курс (мисля на 4 месеца започва нов)? И ще имам ли достъп до ресурсите без да се налага да плащам отново 330 лв.?

0
boykopk avatar boykopk 147 Точки

Можеш да се явиш само на поправките. Те струват 20лв.

0
25/01/2018 12:10:46
Tsekova avatar Tsekova 10 Точки

Колко време след основния изпит е поправката? И мога ли да се явя на нея, след като не съм ходила на първия изпит?

0
boykopk avatar boykopk 147 Точки

Може да се явиш и само на поправката. Поправките са като свърши целият курс Tech Module.

0
Tsekova avatar Tsekova 10 Точки

Благодаря, но не отговаряш на въпроса ми.

0
boykopk avatar boykopk 147 Точки

Ако те интересува точната дата, мисля че още не е известна. Преди поправките изпращат email.

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте Tsekova,

Материалите Ви се пазят профила и съответно не Ви е необходимо да заплащате отново. При следващо издание на Tech Module(май/септември) може да се явите на поправителен/повишителен изпит, като се заплаща такса от 20 лв. Информация за поправките излиза, след като мине редовния изпит. 

Поздрави,

Митко

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.