Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

lubomir999 avatar lubomir999 2 Точки

Web Fundamentals January 2018 Facebook група

Здравейте, имам въпрос относно Facebook групата - чакам вече от няколко дни да бъдат приет, но все още нищо. И от упражнението HTML Structure - къде мога да намеря ресурсите за задачите от 3-та до 8-ма? :)

Тагове:
1
Web Fundamentals - HTML5
mishondrakis avatar mishondrakis 2 Точки

Може ли да кажете как се казва групата във фейсбук 

 

0
lubomir999 avatar lubomir999 2 Точки

Когато отидем на инстанцията на курса в тема 1. Resources - има линк към фейсбук групата. Иначе това е името ѝ: Web Fundamentals - HTML5 - January 2018

0
Javorov1103 avatar Javorov1103 12 Точки

и аз имах такъв проблем, обясниха ми че има отделни групи за отворения курс и за основната програма

0
mpatronska avatar mpatronska 0 Точки

Коя е групата за основната програма, защото и аз чакам от началото на курса за https://www.facebook.com/groups/WebFundamentalsHTML5January2018/

0
lubomir999 avatar lubomir999 2 Точки

Аз съм в тази група, може би ако пишеш на някой от админите или изпратиш пак заявка ще се получи.

0
Javorov1103 avatar Javorov1103 12 Точки

https://www.facebook.com/groups/SoftUniFrontEndDevelopmentJanuary2018/
тази е групата от основната програма

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.