Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VanessaShopping avatar VanessaShopping 48 Точки

Търся Складов софтуер за онлайн магазини

Здравейте

Имам физически магазин и си търся складов софтуер за него. Особенното е ,че искам към складовия софтуер да закача и още 3 онлайн магазина , които пак са мои и със същата стока , и към всеки магазин има и фейсбук страница.

Реално физическия магазин ще държи цялата налична стока. Това ще е главната точка. Складовия софтуер ще се ползва като главна база данни за всички магазини (3-те онлайн магазина + фейсбук страниците към тях и самия физически).

Целта е когато се продаде артикул от някой от магазините това да се отрази в реално време във всички други магазини. Става въпрос за самите бройки на артикулите. Примерно:

Имам  1 брой жълта тениска. Във всеки един от магазините е изложена за продажба. Ако се извърши продажба в един от магазините, това да се отрази веднага и в другите, т.е. понеже е последна бройка вече да няма възможност да се купува другаде. Всеки магазин ще се управлява от различен човек, както следва:

Физически + онлайн маг. към него + фейсбук към него от 1 човек ( Това ще съм аз)

2-ри онлайн магазин + фейсбук от 2-ри човек

3-ри онлайн магазин + фейсбук от 3-ри човек

Двата онлайн магазина не трябва да имат достъп до БД ,т.е. ще имат някакви акаунти ,но не трябва да имат права да равят каквото и да е. Единственото което трябва да получават от БД(складовия софтуер) ,ще е наличност ,описание, снимки. Това трябва да става автоматично. При добавяне , изтриване или промяна на на данни , това да се промени навсякъде в реално време.

 

 

 

 

 

-1
Общи приказки
dvdty avatar dvdty 497 Точки

Как два от магазините трябва да отбелязват покупка и намаляне на бройка, ако нямат права за писане в ДБ?

0
02/02/2018 20:25:58
VanessaShopping avatar VanessaShopping 48 Точки

Ако знаех нямаше да питам. :)

Приемам всякакви идеи как бихте направили или какво трябва да се направи. Какъв софтуер бихте ползвали ако развивате подобна идея ?

Ако имате физически магазин и искате да работят за вас други хора ,които ще продават онлайн , как се процедира в такъв случай ?

Идеята ми е да имам складов софтуер , който ще се ползва като главна БД. Само аз ще въвеждам или извеждам стока. И това трябва да се синхронизира с всички онлайн магазини по някакъв начин.

-1
Thedi avatar Thedi 200 Точки

Здравей,

Има начини това да се направи и не е голям проблем. Не знам за съществуващ софтуер който може да прави изброените неща.Сигурно има такъв, но 100% ще струва пари. Ако искаш да се занимаваш с това и магазина ти е сериозен, най добре се свържи с някой да ти направи точно каквото искаш.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.