Професионална програма
Loading...
NedkoDim avatar NedkoDim 1 Точки

Проблем с домашно към лекцията "Test cases, test scenarios, test execution"

Здравейте!

През миналата седмица качих домашно към въпросната лекция в rar формат, като сайта ми даде индикация за успешно качено домашно. През тази седмица видях в една от оценките коментар "Няма качено домашно" след което проверих линка "Свали домашно" и в действителност ми изписа, че няма качено такова домашно.

Въпросите ми са:

1. Някой друг имал ли е подобен проблем?

2. Как мога да разбера дали домашното ми все пак е било видяно и зачетено за крайната оценка?

3. Има ли начин в случай, че не е било да го изпратя все пак за оценяване, въпреки че срока за качване (а скоро и за оценяване) е изтекъл?

Тагове:
0
QA Fundamentals 05/02/2018 22:52:17
eva.svilarova avatar eva.svilarova SoftUni Team 10 Точки

Здравейте NedkoDim и tokomodul77,

Извинявам се за причиненото неудобство. Изпратила съм проблема към колегата, който отговаря за курса, за да провери детайлно каква може да е причината да ви се визуализира, че нямате изпратено домашно. 

Относно притеснението ви, че усилията, които сте положили, няма да бъдат признати - не се притеснявайте, домашните ще бъдат зачетени. Очаквайте допълнителна инфромация от екипа ни.

Поздрави,

Ева

0
GeorgiA881004 avatar GeorgiA881004 0 Точки

И при мен отчете това домашно като качено,но после изчезна. 

0
NedkoDim avatar NedkoDim 1 Точки

Благодаря за бързият отговор (включително и на мейла)!

Радвам се, че хора от екипа на СофтУни следят форума за проблеми, готови да помогнат.

С тазседмичното домашно нямах проблеми :)

0