Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

suroot avatar suroot 2 Точки

без windows?

От известно време използвам Red Hat Enterprise Linux 7, абонирах се за безплатната програма за разработчици. Поддържат се много езици за програмиране, включително Java, PHP, C# и JavaScript които са 4-те основни езика изучавани в СофтУни. В момента уча в държавен университет, което си беше голяма грешка, но съм последен курс и ще го завърша. След това възнамерявам да се запиша в СофтУни с някоя от 4-те професии (засега клоня най-много към JavaScript, но съм наясно, че за добрия програмист езикът няма значение). Възможно ли е да запиша и изкарам цялото си образование в СофтУни с Линукс и по-точно RHEL / CentOS? Не ми се занимава с Windows 10 поради много причини, а старите версии наближават края на живота си и вече са изпята песен.

Тагове:
2
Linux Курсове
denis_a321 avatar denis_a321 13 Точки

Не виждам никакъв проблем да караш само на Linux, а когато имаш нужда да подкараш нещо за windows директно на Linux, можеш да ползваш WINE.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.