Loading...
Wolfmares avatar Wolfmares 6 Точки

Слаба оценка по Illustrator курса

Здравейте всички от групата на Softuni Creative!

Искам да попитам дали съм единствената недоволна от оценката си по Illustrator модула?

Имам 53 точки, което е 3 и съответно не получавам сертификат.

Пиша по темата, защото не смятам, че е справедливо. Адски съм разочарована от тази оценка,  смятам че проекта ми заслужава повече.

Тук вече идва проблема, че е абстрактно да сложиш оценка на  дизайн  при условие, че според мен проекта ми е добър, но според друг е за тройка.

Не трябваше ли да бъда оценена заради изпълнението си от техническа гледна точка, след като всъщност модула и обучението беше именно за това.

В крайна сметка никой неможе да налее във вените ни усещане за естетика и дизайн,  единствено може да ни се налее в главите умение за работа със софтуера Illustrator.

Лекторът ни съумя да предаде тези умения, така че АЗ МОГА ДА РАБОТЯ на Illustrator, но нямам сертификат/доказателство за това, защото имам 3 на проекта си. Перфектно изпълнен, но естетически не издържан според вкуса на преподавателя!

Изключително съм разочарвана от този резултат! Смятам, че е нереалистичен и незаслужено слаб.

Преподавателят има право да НЕ ХАРЕСВА дизайна ми, но няма право да ме оценява като студент , неможещ да борави с програмата.

Тагове:
4
SoftUni Creative
krisi.dimitrova avatar krisi.dimitrova 1 Точки

Бихте ли споделили проекта си?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.