Loading...
martin0124 avatar martin0124 6 Точки

Подаръците на джуджетата изпитна задача 16.12

Здравейте, първо честит празник опитвам се да реша 4-та задача от изпита на 16.12, но нещо не ми се получава не мога string да го вкарам в int нищо не ми идва на ум как да го упрая моля за помощ благодаря ето и кода https://pastebin.com/Bh0LDtK3

Тагове:
0
Programming Basics 03/03/2018 10:45:56
TodorovP avatar TodorovP 177 Точки

Във въвеждането  на имената на подаръците не трябва да има int.Parse, защото това указва да се преобразува въведеният низ с Console.ReadLine() в число от тип int.

 

0
03/03/2018 11:26:45
Kallyy7 avatar Kallyy7 102 Точки

Аз до колкото виждам в кода на колегата той не е използвал int.Parse при вида на подаръците. 

string kindpresents = Console.ReadLine(); 

0
TodorovP avatar TodorovP 177 Точки

Така е. Това беше пояснение относно " ...нещо не ми се получава не мога string да го вкарам в int нищо не ми идва на ум ...", т.е. каква е същността на проблема. Извинявам се, ако е било досадно.

0
03/03/2018 12:43:19
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.