Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Mr.Dimitri avatar Mr.Dimitri 0 Точки

Не мога да вляза в онлайн изпита !

Днес на 11 март трябваше да се проведе онлайн изпита за Java, но не можах да вляза в него. Не успях и на  10 март. Не знам аз ли нещо не разбирам, но просто не знам къде е проблема. Един приятел също не можа да направи изпита на 10. Ако някой може да ми каже, как и то къде да вляза в изпита, моля нека каже.

Тагове:
0
Programming Basics with Java
Hristo13 avatar Hristo13 227 Точки

Вчера имаше проблем със стартирането на изпита но екипа на Софтуни го оправиха около 10:20. Бих те съветвал да отидеш на място в Софтуни ако си от София и да ги помолиш да те вкарат в присъствената група с удължено време която е започнала изпита днес от 10:00 до 14:00. Ето какво пишеше в последния мейл на 8ми.

Здравейте,

 

Пишем Ви във връзка с провеждането на онлайн приемния изпит на 10/11 март 2018 година. Поради възникнали въпроси относно часовия диапазон на провеждането на изпита желаем да уточним следното:

 

При записване в Online групата за изпита Ви се визуализира дата на стартиране 10 март, 10:00 часа и край на изпита 10 март, 02:00 часа. В предишния имейл подробно описахме часовия диапазон, в който може да бъде започнат изпита, а именно: от 10:00 часа на 10 март до 21:59 часа на 11 март. Към момента системата не визуализира крайната дата на изпита - 11 март, поради което е възможно да се объркате в различната информация.

 

Отново Ви описваме началния и крайния час, в който може да стартирате изпита:

  • от 10:00 часа на 10 март до 21:59 часа на 11 март (при стартиране на изпита в 21:59 часа, той ще приключи в 02:00 часа).

 

Оставаме на разположение!

0
11/03/2018 10:55:19
Mr.Dimitri avatar Mr.Dimitri 0 Точки

Мерси но времето м ие ограничено и нямам възможност да присъствам на изпита в SoftUni. Искам да го направя онлайн, но не знам как мога да вляза.

0
Hristo13 avatar Hristo13 227 Точки

Какъв ти е проблема точно? Успя ли да се запишеш за online групата от препратката в email-a с инструкции? Пробвай да им се обадиш в такъв случай.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.