Софтуерно Инженерство
Loading...
Mr.Dimitri avatar Mr.Dimitri 0 Точки

Не мога да вляза в онлайн изпита !

Днес на 11 март трябваше да се проведе онлайн изпита за Java, но не можах да вляза в него. Не успях и на  10 март. Не знам аз ли нещо не разбирам, но просто не знам къде е проблема. Един приятел също не можа да направи изпита на 10. Ако някой може да ми каже, как и то къде да вляза в изпита, моля нека каже.

Тагове:
0
Programming Basics with Java
Hristo13 avatar Hristo13 235 Точки

Вчера имаше проблем със стартирането на изпита но екипа на Софтуни го оправиха около 10:20. Бих те съветвал да отидеш на място в Софтуни ако си от София и да ги помолиш да те вкарат в присъствената група с удължено време която е започнала изпита днес от 10:00 до 14:00. Ето какво пишеше в последния мейл на 8ми.

Здравейте,

Пишем Ви във връзка с провеждането на онлайн приемния изпит на 10/11 март 2018 година. Поради възникнали въпроси относно часовия диапазон на провеждането на изпита желаем да уточним следното:

При записване в Online групата за изпита Ви се визуализира дата на стартиране 10 март, 10:00 часа и край на изпита 10 март, 02:00 часа. В предишния имейл подробно описахме часовия диапазон, в който може да бъде започнат изпита, а именно: от 10:00 часа на 10 март до 21:59 часа на 11 март. Към момента системата не визуализира крайната дата на изпита - 11 март, поради което е възможно да се объркате в различната информация.

Отново Ви описваме началния и крайния час, в който може да стартирате изпита:

• от 10:00 часа на 10 март до 21:59 часа на 11 март (при стартиране на изпита в 21:59 часа, той ще приключи в 02:00 часа).

Оставаме на разположение!

0
11/03/2018 10:55:19
Mr.Dimitri avatar Mr.Dimitri 0 Точки

Мерси но времето м ие ограничено и нямам възможност да присъствам на изпита в SoftUni. Искам да го направя онлайн, но не знам как мога да вляза.

0
Hristo13 avatar Hristo13 235 Точки

Какъв ти е проблема точно? Успя ли да се запишеш за online групата от препратката в email-a с инструкции? Пробвай да им се обадиш в такъв случай.

0