Loading...
sivanov23 avatar sivanov23 0 Точки

Java Adcanced Exercises missing in Judge

Здравейте,колеги. Бях записал курса Java advanced с вас,но поради една или друга причина нямах възможност да си правя упражненията по същото време.Сега се намерих с повече свободно време и седнах да се занимавам сериозно с курса и представете си изненадата ми като открих,че в judge нашите упражнения вече са премахнати и има само същите на настоящия модул Java Advanced,който за съжаление следва съвсем различен курс. Можете ли да ми помогнете и да кажете какво може да се направи в този случай?

Тагове:
0
Module: Java Advanced
Vesso1980 avatar Vesso1980 486 Точки

Ами, достъпни са, но трябва да влезнеш до миналогодишната инстанция на курса иот там си сваляш файла с упражненията за конкретната тема, която те интересува и горе малко под заглавието има един текст:

This document defines the exercises for "Java Advanced" course @ Software University. Please submit your solutions (source code) of all below described problems in Judge.

Задържаш контрол и натискаш с мишката върху Judge и ще ти се отвори страницата с упражненията в режим Practice.

0
05/06/2018 17:01:58
sivanov23 avatar sivanov23 0 Точки

Благодаря,това свърши работа! :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.