Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dim4o avatar dim4o 288 Точки

Има ли някой с видеокарта AMD Radeon HD 8750M (2GB DDR3) ? Интересувам се дали поддръжката на драйверите за Linux Ubuntu е добра.

Здравейте,

Ще си вземам нов лаптоп и съм се насочил към HP ProBook 450. Отношението цена/параметри според мен е най-добро. Искам да му бутна едно Ubuntu, но не прочетох добри неща за драйверите на видеото. Като цяло май са доста проблемни. Интересува ме дали някой има опит с тази видеокарта под Ubuntu? Ще се радвам да споделите впечатления.

Тагове:
0
Общи приказки
dim4o avatar dim4o 288 Точки

Обнадеждихте ме с тези коментари :). Благодаря!

0
deni.denkata avatar deni.denkata 72 Точки

Наскоро си сглобих едно бюджетно компютърче на базата на AMD Richland, което е точно с вградено видео HD8750. Инсталирал съм му едно Kubuntu, като драйверите за допълнително 3D ускорение ги инсталирах и конфигурирах, според форума на Ubuntu

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.