Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mysho avatar mysho 28 Точки

Exam discussion

Здравейте колеги,

Отварям тази тема, за да обсъждаме теми, свързани с изпита.

Искам да ви попитам как се справяте с dataset-a, който ни даде Данчо open food facts? Аз доста време го гледах и изследвах, но все още не мога да измисля хубав въпрос, на който този dataset да ми помогне да отговоря. Има доста информация свързана със съдържанието на храните (основно от Франция и САЩ), но нищо, което да може да се свърже с избора, който хората правят или диети, с които да го свържа, или пък данни за затлъстяване. И освен да изкарам статистика какви видове храни какво съдържат, все още не мога да измисля как да ми помогне за по-интересно проучване.

Тагове:
0
Data Science
aquaruiz avatar aquaruiz 135 Точки

Седмица и половина след изпита оценки още няма-а-а.crying

0
mtenev avatar mtenev 149 Точки

aquaruiz,

Моля Ви, включвайте с коментари по същество в темите, които са извън секция "Общи приказки". :)

Конкретно - има ли вече оценки? Ако не, то кой е въпросният курс?

Благодаря за разбирането и усмихнат петъчен ден! :)

-1
aquaruiz avatar aquaruiz 135 Точки

Привет,

Не разбирам целта на коментара...

Курсът, за който няма оценки, очевидно е Data Science. Все пак пишем в подфорума за него.

 

 

Топикът пък се казва Дискусия относно изпита. Колега пише:

Отварям тази тема, за да обсъждаме теми, свързани с изпита.

Може би сте се заблудил от закачливия тон; все пак и аз съм била модератор на голям форум и напълно бих разбрала, ако това е ситуацията.

0
10/08/2018 16:14:12
mtenev avatar mtenev 149 Точки

aquaruiz,

Не, в случая сте напълно права и грешката е в мен. Извинявам се, за което и благодаря за Вашето разбиране и културно поведение! 🤗

Беше ми се сторило, че коментарът е в друга тема, но не съм погледнал внимателно ... но за това недоразумението е изцяло в мен. 😕

Що касае изказа и тона - те са индивидуален избор на всеки и стига да не са в разрез с правилата и етичните норми на поведение - няма никакви проблеми.

(впрочем, аз също използвам много емотикони и често имам закачлива форма на комуникация с хората, но нали не винаги мога да си позволя да използвам такава ...)

По същество - към днешна дата, има ли оценки от изпита и ако отново няма - дали се обърнахте към преподавателите за повече информация?

Оставам на разположение.

Прекрасен и усмихнат остатък на деня! 😊

  

0
14/08/2018 16:33:19
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.