Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ani0211 avatar ani0211 0 Точки

Мнения за Acer Nitro 5

Здравейте на всички! В момента си търся лаптоп, който ще бъде използван в сферата на front-end-a. Спряла съм се на този: http://laptop.bg/laptops-acer-Nitro_5_AN515_52-acer_nitro_5_an51552_NHQ3LEX029#characteristics (2200лв. с инсралиран windows) . Това е най-доброто, което съм срещала досега на тази цена, като за по-скъп нямам бюджет. Какво смятате за модела?  Знам основите, занимавала съм се вече близо 2 години с ИТ, като съм самоука. Въпросът ми е има ли смисъл да си купувам такава мощна машина като за начало, или да си взема нещо по-слабо и по-евтино засега, пък като навляза в нещата  да си купя по-добър. Въпреки че това би била двойна инвестиция, защото се притеснявам, че ако си взема нормален лаптоп (примерно за 1200лв), ще искам още на следващата година да го сменя с нов. Отворена съм и за други предложения за лаптопи. Благодаря предварително! 

Тагове:
0
Предложения и проблеми 04/09/2018 20:14:39
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

за frontend това е самоубийство....няма да правиш 3д моделиране и тн ...

за frontend един лаптоп 2ра ръка за 300-500 кинта + 1 ссд и толкова.За frontend ти трябва js css html основно. И да кажем VS code...

тая машина дето я гледаш е gamer-ска конфигурация,и за 3д рендирания и тн..Абсолютно безумие за това което ти трябва.

Acer Nitro 5 прдължава да бъде едно от най-атрактивните предложения в категорията на бюджетните геймърски ноутбуци. Ако сте геймър, разлика между конфигурацията с i5-8300H и тази с i7-8750H едва ли ще забележите, а в това число щеше да влиза и Ryzen 7 2700U, ако не се предлагаше единствено с далеч по-слабата RX 560X видеокарта.

виждаш тоя цитат в ревюто и бягаш далеч,веднага. 

1
04/09/2018 20:29:31
mtenev avatar mtenev 149 Точки

ani0211,

+1 (на казаното от TeodorStefanovPld)

Въпросния лаптоп има редица параметри, които на теб няма да ти трябват в такива измерения. Можеш съвсем спокойно да си намериш двойно по-евтин лаптоп, който ще ти върши прекрасна работа.

Успешен и усмихнат ден.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.