Loading...
MiroMus avatar MiroMus 0 Точки

Dance Hall

Здравейте,

Имам малък проблем с решаването на задача №5 - Dance hall от темата за упражнение. Judge дава само 40/100, защото не минава някои тестове, но не мога да видя какво става с тестовете, защото не ми е даден примерен вход и не мога да видя къде става самата грашка. Също така някои от версии на програмата (различни отговори, които предадох) използват МНОГО над допустимата памет за Judge, но пак се смятат за верни отговори :о 

Ще съм много благодарен ако някой ми предостави едно примерно решение :)

Тагове:
-1
Module: Java Advanced
inkarnasion avatar inkarnasion 278 Точки

Мисля че си объркал раздела, най вероятно питаш за задачата от Simple Operations and Calculations - Exercise 05. Dance Hall 

Това е раздел за Java Fundametals а ти трябва Programing Basic, когато търсиш помощ пускай линк към задачата, както и към условието за да не се налага човек да ги търси. Освен това след като имаш някакъв проблем с дадена задача и си я решил до някъде, пускай линк към твоето решение например в pastebin.com за да може някой да види къде ти е грешката и да ти се помогне защото така аз ще ти дам решение но дали ще го разбереш?

Ето скалъпих набързо едно решение, минава 100/100 в джъдж, виж го набързо преди някой модератор да ти е затрил темата заради грешен раздел.

https://pastebin.com/bQpfx9J9

0
MiroMus avatar MiroMus 0 Точки

Извинявам се за първи път поствам във форума.Благодаря много.

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.