Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ValeriST avatar ValeriST 16 Точки

Въпрос относно Programming Basics

Здравейте.Преди време се зарибих по програмиране и си казах защо да не опитам-записах се в Programming Basics with Java -октомври 2018.Попълних всички полета и изпратих всичко.Изписа:Успешно подадохте своята кандидатура. Очаквайте имейл с повече информация след края на кандидастването.Това беше преди някъде 1-2 седмици...Влизам отново след няколко дни и реших да поразгледам обученията.Там натиснах на Programming Basics with Java - октомври 2018.Видях,че имаше бутон записване и го натиснах.След това излязоха още 2 бутона с надписи "Присъствено" и "Онлайн".Съответно аз натиснах Онлайн,тъй като не мога да присъствам,при което изписа надпис-Вие сте успешно за писан...т.н.Въпросът ми е:Това означава ли,че съм записан на курса?И ако да-защо отгоре още пише Успешно подадохте своята кандидатура. Очаквайте имейл с повече информация след края на кандидастването.Снимка http://prntscr.com/ky4va6

Тагове:
0
Programming Basics
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки

Да, щом ти излиза в "моите курсове", значи си записан

0
ValeriST avatar ValeriST 16 Точки

Благодаря...само не ми е ясно защо за  един и същ има 2 начина на записване-както казах първия път пуснах кандидатура,при което доколкото разбрах трябва да изчакам одобрение,а след няколко дни просто натиснах 2-3 бутона и ме записа...

0
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки

Нямам представа, нещо се е случило. Но това е мястото, на което пише текущите (в случая и бъдещите) курсове. Ако отидеш на Профил -> Обучения, можеш да видиш всички свои курсове, включително и минали такива. Там вече пиши всичко, оценка, кредити, на кой точно изпит си се явил и т.н.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.