Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ljuk8309 avatar ljuk8309 -1 Точки

компютър

Здравейте,някой може ли да ми каже лаптоп с какви параметри ще ми трябва,за да се запиша за курсовете в софтуни? Питам понеже съм начинаещ и може би ще се запиша за онлайн форма на обучение,тъй като не съм от София. Благодаря предварително за отговора..

Тагове:
-1
Общи приказки
KaloyanGangov avatar KaloyanGangov 15 Точки

Здравейте и от мен, 

почнах с един стар ThinkPad T420s (12 гъбки рам/ама 3ка/, i5 2-ра генерация и едно 128 GB SSD) вършеше чудесна работа, преди 6 месеца минах на ThinkPad T460s (8GB DDR4, i5 6th Gen && 256 GB SSD), които лаптоп продадох за да взема MacBook Pro от 2015 (уникална ретина) година с горе долу идентични параметри за парите които взех за Т460s.

Идеята ми е, че всичките ми лаптопи са втора ръка - чудесно отношение качество / вложени пари; И до ден днешен щях да си работя с дъртия Т420s, ама исках нещо по лъскавко, че да ми е приятно и да стоя повече на машината. 

 

 

 

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.