Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

YanaKaravelska avatar YanaKaravelska 0 Точки

домашно 1

Здравейте,

Вчера реших да си пусна последната лекция и да проверя дали вече имам изпратено домашно за проверка, но моето учуване дойде от факта, когато видях, че всъщност няма прикачено такова от моя страна. Качих го в сряда 26.09.2018 или поне така си мислех :). Каквото и да е причината техническа или най -вероятно моя грешка, домашното ми не е изратено. Така де, има ли варянт домашното ми № 1 да бъде проверено от някого и съответно аз да проверя. 

Предварително благодаря за съдействието :)

Тагове:
0
SoftUni Digital
mtenev avatar mtenev 149 Точки

karim.moh16,

Домашните работи на курсистите от програма "Digital" не отиват в Judge. С Judge боравят само програмистите. 🙂

 

YanaKaravelska,

За да не Ви подведа аз, моля, изпратете ясно, обосновано и подробно запитване към колегите от администрацията. Те ще Ви отговорят с точност. Контактите за връзка с тях можете да намерите от тук - https://digital.softuni.bg/contacts. ☀️

 

Благодарим за свързването с нас и оставаме на разположение. 😊

 

С уважение,

Мартин Тенев,

Community Manager.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.