Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

jivako000 avatar jivako000 296 Точки

07. Math Power - Methods LAB - C#

Здравейте, колеги!

Бихте ли ми казали какво не правя както трябва в тази задача. Нулевите тестове си минават, но Judge ми дава не повече от 70т. 

Условие на 07. Math Power --> ТУК

Моето решение на задачата --> ТУК

Благодаря Ви предварително! 

Тагове:
0
Fundamentals Module
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки
Create a method which will have two parameters - the number and the power, and will return a result of type double:

а ти cast-ваш резултата към int накрая и от там губиш точност.

а и четеш int от конзолота а в примера с ти казали да четеш double за числото и Int за степента

честно ако си гледаш примера и hint-a те направо са ви го решили там....

а уж си стажант.. баси добре че не се пробвах ако това е нивото на стажантите,само щях да си изгубя времето.

-2
20/10/2018 18:13:50
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Благодаря ти! Много глупава грешка, наистина.

0
comsworld avatar comsworld 4 Точки

Теодоре, другият път помагай без да обиждаш колегите си.

Благодаря!

2
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

Честно ли и къде видя обида? айде без детински истории? Това че имам мнение и не ти харесва не означава че е обидно have fun :Д баси обичам да чета сълзи в нета ...

-2
comsworld avatar comsworld 4 Точки

"а уж си стажант.. баси добре че не се пробвах ако това е нивото на стажантите,само щях да си изгубя времето."

Точно мнението ти е обидно. А уж си "умен" пък и това не разбираш ;)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.