Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

BozhidarGenov avatar BozhidarGenov 2 Точки

C# Objects and Classes - Exercise 06. Vehicle Catalogue

Здравейте, имам нужда от помощ със следната задача:
https://judge.softuni.bg/Contests/Compete/Index/1215#5
Ето го и моя код:
https://pastebin.com/A6chiiiC

С каквито и входящи данни да тествам кода при мен работи, но в джъдж ми дава 33/100.

Тагове:
0
Fundamentals Module
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки
Best Answer

значи какво правиш ако нямаш коли или камиони, на онлайн compilatora 0/0 ми връща Nan а ти би трябвло да върнеш 0.00 нали така. Я виж в vs какво става.Просто нямам vs в момента да се заиграя да тествам,но там как делиш double/int и потенциално 0/0 ме съмнява другото изглежда ок. Някои неща можеш да ги съкратиш с малко linq но не е болка за умиране.

0
BozhidarGenov avatar BozhidarGenov 2 Точки

Много благодаря, това беше проблемът. Изобщо не бях обмислил вариянт, в който няма въведени коли или камиони. :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.