Loading...
v.stavrev avatar v.stavrev 0 Точки

Коя антивирусна използвате?

Нека всеки каже коя антивирусна използва, също така впечатления. Минуси и плюсове и т.н.

Аз иползвам Kaspersky и съм доволен с изключение на това, че е много тежка.

1
Общи приказки
AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

Въпросът не е коя е най-добрата, въпросът е: аз как използвам интернет? къде влизам, какво свалям и т.н.

лично от 3-4 години не използвам антивирусна (windows има defender вградено, но дори него изключих тъй като бави харддиск здраво), защото гледам къде влизам, какво и от къде го свалям. Има много хора дето свалят кво ли не, заедно с тея програми се пълнят с malware, защото или не знаят как да се предпазят от това или просто тези неща дето са свалили са ненадеждни. 

 

1
krum_43 avatar krum_43 756 Точки

Все пак е добре да имаш някаква защита.

:)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.