Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

JJ_Nedelinov avatar JJ_Nedelinov 0 Точки

Препоръка за добър и изгоден графичен таблет (в наличност)

Здравейте, 

тъй като предпочитам да послушам съвета на лектора ни Димитър Дечев, бих искал да Ви попитам с какъв графичен таблет е най-добре да започнем с графичния дизайн? Аз разгледах доста, обаче точно този, споменатия в първата ни лекция не е наличен, бихте ли ме насочили към някой друг?

Благодаря, предварително!

Поздрави, 

J.

0
3D Animation 24/06/2017 12:46:40
baojia avatar baojia 1 Точки

Аз съм с XP-Pen Star G640 drawing tablet и съм доволен, даже ми се иска да си бях взел големия, че може да се рисува с повече замах. Съответно таблета на е евтин и аз не ползвам нито един от бутоните му. Просто ми е много по лесно да работя с шорткътите на клавиатурата. XP-Pen са отлично бюджетно решение.

https://www.xp-pen.com/product/54.html

0
luskos avatar luskos 5 Точки

Аз си взех VEIKK А50, тепърва ще разбера дали е добър, понеже не съм го получил още, но на цена 100лв + 20лв ДДС като пристигне на митницата смятам че е добра инвестиция като за начало. Имам един старичък който се подхвърля явно от ръка на ръка, защото на всеки му е жал да го изхвърли... Genius, много стара генерация, не си заслужаваше инсталирането на драйверите, не знам как някой е издържал да го ползва, когато е бил последна дума на техниката.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.