Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ICETOO avatar ICETOO 24 Точки

Присъствен курс за C# - 25 май

Здравейте, приет съм присъствен курс и избрах неделя, защото не съм от София и ми е по-удобно. Искам да попитам възможно ли е да дойда във вторник 2 пъти по-време на курса? В противен случай трябва да пропусна, което не искам. Как стои въпросът с местата и има ли някакво отбелязване кой присъства и кой не?

2
Въпроси за SoftUni
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте, чипове на студентите от ниво #0 няма да се развадат. Въпреки това молим да спазвате разписанието на занятията и да идвате с други групи само по необходимост и ако има местав залата. Благодарим :)

2
verito898 avatar verito898 265 Точки

Здравейте  !

Искам да попитам какви ще са критерийте за оценяване на сегашния курс C# Basic  ?Миналият беше оценка на изпит   + форумна активност + домашни , но сега почти всички теми за  домашни ,проблеми и т.н са засегнати във форума и не мисля ,че може да се напише много и да се отчита кой знае каква активност  .Как ще се процедира?

 

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Като цяло форумната активност е много малка част от оценката - тя даже е бонус, не е задължителен атрибут. Оценката ще се формирма от изпит + изпращане на домашни + проверка на домашни. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.