Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Liuba_Ivanova avatar Liuba_Ivanova 3 Точки

Има ли родители?

Здравейте, всъщност въпросът е риторичен - знам че има. Светът се променя, и би трябвало и ние да се променяме с него. Вярвам, че човек цял живот трябва да се развива. На 27 програмирането започна да ми изглежда интересно, на 30 започнах да уча. В момента гледам лекциите от Tech - a с javascript, решавам и задачите. При мен нещата стават бавно( работа и дете). Сигурна съм че има и други хора с деца, ще се радвам да разменим контакти и да обсъждаме мъките си :))) и задачите. 

0
Общи приказки
krum_43 avatar krum_43 750 Точки

По принцип програмист не се става за седмица месец или дори година.

Добре е да се стартира по-рано но на 30 не е късно.

Дали имаш деца или не не е от особено значение.

Познавам момичета с малки деца,които си взимат изпитите много добре.

Въпросът е дали писането на код ти харесва като дейност.

:)

0
Liuba_Ivanova avatar Liuba_Ivanova 3 Точки

Здравей, благодаря за включването. Да, да и да, тези нагласи вече ги преодолях ("как ще уча, нямам време; по-добре се откажи и тн.). Въпреки работата и родителството - ето, уча. На basics-a изкарах 5, сега продължавам да уча, но без група, защото е абсурд да следвам темпото им. FB групата от basics ми липсва... Друго си е да има с кой да обсъдиш поредната нова концепция която не схващаш :Д

 

0
MihaelaKostova avatar MihaelaKostova 4 Точки

Здравейте и от мен! Докато бях бременна преминах през пълния курс "Основи на програмирането със C#", след което взех изпита с 5. Детето ми вече е на 1 година и половина и отскоро се занимавам с JavaScript, защото осъзнах, че ми е много по-приятен и смятам и занапред да уча само него. Гледам лекциите и решавам упражненията рано сутрин и късно вечер, докато детето спи и после пак превключвам на режим-"мама". Така че, напълно Ви разбирам! Дерзайте!

0
Liuba_Ivanova avatar Liuba_Ivanova 3 Точки

Йееей, себеподобен! Тук май няма опцията лично съобщение? 

0
Liuba_Ivanova avatar Liuba_Ivanova 3 Точки

може да ми пишете във фб - в профила ми е :)

0
DesiKostadinova avatar DesiKostadinova 0 Точки

И аз съм от вашата група, но при мен е дори по-забавно- със сина ми (11г) редовно пишем Java код заедно. Това е едно много практично занимание и интересно прекарано време и за двамата.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.