Loading...
valchak avatar valchak 68 Точки

Дипломи от SoftUni

Здравейте, 

Може ли някой от екипа на SoftUni да каже, кога хората , които са взели успешно всички изпити от един професионален модул, ще си получат дипломите? 

Звънях в края на април на Информацията на SoftUni и тогава ми беше казано, че електронните дипломи ще бъдат качени до средата на месец май в секцията "сертификати". Сега сме вече месец юни, а дипломите още ги няма. 

Преди няколко дена получих e-mail за раздаване на отпечатани сертификати, но и там няма нищо споменато за дипломи.

Някой може ли даде някаква информация по въпроса?

 

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni 02/06/2019 23:51:32
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки

Трябват ти нужните кредити за да се дипломираш в съответната пътека в академията. Примерно за C#/Java Web Dev се изискваха, по спомен, 150 кредита, а за JS - 80 или 90. Не зависи от това дали имаш всички нужни сертификати от модулите, а и цялата пътека не дава пълният брой кредити. Примерно всички курсове, от главните пътеки за обектно-ориентирани езици в академията, ти дават нещо от сорта на 143 кредита ако си минал всичко с отличен 6.00 или >=5.50. Другите трябва сам да си ги набавиш от отворени/избирателни курсове.

0
valchak avatar valchak 68 Точки

Това ми е напълно ясно!

Имам 159 кредита и съм минал успешно всички изпити на Java-модула, JS-модула +  CSS/HTML.

1
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки

Щом ги имаш, за дипломите има отделни event-и, които са различни от тези за сертификатите. Трябва да попиташ кога ще е следващия такъв.

0
02/06/2019 17:08:04
valchak avatar valchak 68 Точки

Точно това съм написал в първия ми коментар. Звънях и ми казаха, че ще ги качат до средата на май, а ако искам диплома на хартия ще ми я дадат на тази церемония, която предстои в края на юни. 

За мен е по-важна електронната диплома, за да мога да я кача в профила ми в LinkedIn.

1
02/06/2019 17:13:37
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки

Щом седят така нещата едва ли си единствен. Тук вече не мога да ти помогна, трябва някой от екипа на академията да се изкаже по въпроса. Няма да е лошо пак да звъннеш на рецепцията в работно време за да се увериш, че не си частен случай и нещо да са объркали/пропуснали спрямо теб.

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

и каква полза като си я качиш в линкедин ? само питам :Д ако чакаш на нея да си намериш работа :Д:Д:Д:

-3
valchak avatar valchak 68 Точки

Много добре знам, че дипломата няма особено значение (особено в България) и тя няма да ми намери работа.

Въпросът е принципен - 2 години си плащах като поп, сега очаквам да си получа дипломата. Тя е за мое лично удовледтворение ;)

6
02/06/2019 19:11:41
aquaruiz avatar aquaruiz 135 Точки

Колега Стефанов, вие с тези 1204 точки каква работа си намерихте? благодаря

3
02/06/2019 23:23:28
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

Никаква. Всяко уни, академия или училище има такива вечни ученици. От всичко разбират, но нищо не работят.

1
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

случайно да full stack dev и вече мой софтуер се ползва от потребители на един от големите мобилни оператори в Бг :Д

от 2то интервю... А и да пиша production код а не скучните неща който правим принципно juniors тестове форми и бъгове елементарни да се оправят.

-1
11/06/2019 00:38:37
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.