Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

skenderskiantonio avatar skenderskiantonio 36 Точки

Какво да уча след Fundamentals of Programming with C#?

 Здравейте!

 В края на 9-ти клас съм и реших да видя дали ще ми харесат курсовете на СофтУни. В училище съм учил малко C# и реших да се запиша на отворения курс Fundamentals of Programming with C#. Доволен съм от него и реших да видя какво има след това, но забелязах, че няма нещо точно след това за C#. Има само един курс-C# MVC Frameworks - ASP.NET Core, но ми изглежда като да изисква Advanced C#, пък и започва преди да съм научил Fundamentals. Какво да уча след това? Има ли как да взема Entry Level изпита, но да не ставам студент, ако изобщо е възможно под 18, или поне да ги взимам курсовете с течение на времето, тъй като все още уча?

 EDIT: Поразгледах още и мисля да се запиша за основното обучение. Обаче задължително ли е да мина C# Fundamentals, защото забелязах, че се учи почти същото като във Fundamentals of Programming with C#, в който участвам сега?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 06/06/2019 21:56:20
KeepCoding avatar KeepCoding 554 Точки

Най-добрият път е описан по-надолу в тази страница, а именно Basics -> Fundamentals -> OOP -> Databases -> Web -> JS-Core. Също и препоръчвам по-скоро да записваш цели модули, вместо отделни курсове. Че са си свързани малко или много и липсата на едното се отразява на това до колко ще разбереш другото. Иначе да "C# Fundamentals" и "Fundamentals of Programming with C#" звучат като едно и също нещо. Дай линк на курсът който си посетил и на този който обмисляш сега, че в страницата за курсовете не мога да намеря единият от тях. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.