Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

YanchoKostov avatar YanchoKostov 3 Точки

Помощ за избор на лаптоп

Здравейте, ще си купувам нов лаптоп но се колебая между втора ръка висок клас и нов нисък.

По конкретно: https://plasico.bg/fujitsu-celsius-h730-80680.html#upgrades

Или https://plasico.bg/lenovo-v330-15ikb-81ax00dvbm-graphite-69505.html

В момента съм на fundamentals C#. Кой от двата ми препоръчвате и достатъчно добри ли са? 

Бюджет: 1300лв.

Благодаря предварително! 

Тагове:
0
Хардуер
prohause avatar prohause 356 Точки

Нак важното според мене да има NVME диск. I5 и нагоре + 16 рам

0
YanchoKostov avatar YanchoKostov 3 Точки

Смяташ ли, че има значение процесора дали е 2.70 GHz, up to 3.70 GHz или 1.80 GHz up to 4.60 GHz? 

0
prohause avatar prohause 356 Точки

И двата ли са I7? 

0
YanchoKostov avatar YanchoKostov 3 Точки

Да, ако и двата са i7

0
prohause avatar prohause 356 Точки

И двата са Ок но този до 4.6 ще иска по солидно охлаждане и може да грее повече

0
prohause avatar prohause 356 Точки

Нищо образователно не видях. Само една платена публикация

0
Val3ntinV avatar Val3ntinV 20 Точки

Погледни в Ardes ! Сега има хубави намаления на 16RAM с i5 processor и NVME диск! SSD да има поне 256GB!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.